Kombajny FENDT

Kombajn, nebo jednoduše kombinovat, je všestranný stroj určený pro sklizeň Název pochází ze schopnosti sjednotit tři oddělené operace - sklízení, mlátění a zalévání - do jediného procesu.

Pšenice, oves, žito, ječmen, kukuřice, cirok, sója, len (lněné semínko), slunečnice a řepka - každá z těchto plodin se sklízí kombajny. Oddělená sláma, ležící na poli, se skládá ze stonků a všech zbývajících listů plodiny s omezenými živinami, které v ní zůstaly: sláma se pak buď naseká, rozloží na pole a naloží zpět, nebo se zabalí do lůžka a omezeného krmiva. pro hospodářská zvířata.

Kombajn je s největší pravděpodobností nejvíce úsporným vynálezem, protože způsob, jakým snižuje podíl obyvatelstva zabývajícího se zemědělstvím, je opravdu fantastický. S kombajny Fendt z traktoru Morava S.r.o., si můžete přinést svou sklizeň jistě a rychle. Fendt kombinuje přesné ovládání a robustní řezací stoly pro vysoký výkon - v pěti modelových řadách. V závislosti na velikosti zemědělské domácnosti můžete svůj vozový park posílit pomocí vhodných sklízecích strojů Fendt - perfektní pro traktory Fendt. Kromě toho můžeme v případě potřeby snadno dodat potřebné náhradní a náhradní díly Fendt, protože každá minuta se počítá v době sklizně.

Top nabídky